You are currently viewing Diyarbakır Site Blok Lojman Temizliği
Diyarbakır Site Blok Lojman Temizliği

Diyarbakır Site Blok Lojman Temizliği

  • Post author:
  • Post category:Blog

Diyarbakır site blok lojman temizliği hizmetimiz; günlük, haftalık veya dilediğiniz periyodik aralıklarla gerçekleştirilebilir. Gerek konut temizliği gerek ortak alanlarınız kapsamında ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için Diyarbakır genelinde yüksek puan alan temizlik şirketlerinden biriyiz.

Site Blok Lojman Temizliği için keşif randevusu oluşturmak ve temizliğe ihtiyaç duyulan yer ile ilgili bize bilgi vermek için bizi aramanız yeterlidir. Ticari temizlik ekibimizin bir üyesi, fiyat teklifi vermek ve temizliğinizi planlamak için sizinle görüşme gerçekleştirecektir. Diyarbakır temizlik şirketi İrem temizlik tutarlı, sürdürülebilir ve güvenilir hizmet almanızı sağlamak için her geri dönüşlerinize uygun bir ekibi size yönlendirecektir.


Diyarbakır Site Blok Lojman Temizliği Nasıl Yapılır?

Keşif randevusu sonrası teklifimizi de kabul ettiğiniz takdirde işlemlerimiz belirtilen gün ve saatte gerçekleştirilecektir. Ortak alanlı temizlik hizmetlerinde kabaca şu işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Asansör iç veya tercihe göre dış temizlik.
Işık anahtarları
Tırabzanlar
Zemin, duvar ve bina çevresi
Merdivenler ve ara boşluklar
Var ise banko ya da bekleme alanlarının temizliği
Mevcutsa halı ve döşeme temizliği veya
Dış cam temizliği

Site Blok Lojman Temizliği hizmeti tamamen esnektir. E-posta veya aramanızla yeniden planlayabilir, atlayabilir ve hatta ekstra temizlik için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sözleşmenizde minimum süre yoktur, bu da temizliğiniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. +90 536 912 62 78 nolu hattımızı arayın ya da iletişim sekmemize tıklayın. Bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz