You are currently viewing Diyarbakır Ev, Büro Ve İnşaat Temizliği
Diyarbakır Ev Büro Ve İnşaat Temizliği

Diyarbakır Ev, Büro Ve İnşaat Temizliği

 • Post author:
 • Post category:Blog

Diyarbakır ev, büro ve inşaat temizliği kapsamında yaşam alanlarının hijyen standartlarının üzerinde merkez ve Diyarbakır ilçelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Düzenli insan akışının olduğu iş, ev temizliği diğer alanlara göre titizlik isteyen profesyonel olarak ele alınması gereken yerlerdir.

Güncel dönemin gösterdiği üzere sürekli temas olunan ev ve ofislerin temizliği artık çok daha mühim. Bu alanlar ciddiyetle yaklaşılması gereken alanlar olarak hayatımızda yer etti. Sadece sağlık konusunda değil aynı zamanda estetik deformasyon olmadan temizlik yapılması ayrı bir tercih sebebidir. Kullanılan ekipman, temizlik ürünleri ve işi yapacak olan personelin tecrübesi de son derece önem kazandı.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri ve İrem Temizlik olarak; on yılları aşan süredir titizlikle yaklaştığımız temizlik hususunda gelişiyoruz. Değişerek zamanın gereklerine uymaya çalışmaktayız. Kullandığımız ürünlerin sağlığa uygun olanlarının seçiminden personelimizin ve sizin güvenliğinize yönelik seçimlerinde itinayla çalışmaktayız.

Hizmetimizi müşteri memnuniyetini ön planda olarak tüm Diyarbakır merkez bölgesi ve ilçelerinde uygun fiyat garantisinde sunmaya devam etmekteyiz.

Diyarbakır Ev, Büro Ve İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

Diyarbakır Temizlik Şirketleri garantisi ile Diyarbakır Ev, Büro Ve İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır? Kısaca özetleyelim.

 • Temizlik yapılacak alan merkezinde durum tespiti gerçekleştirilir.
 • Eviniz, ofisiniz ya da temizlik yapılacak alanın metrekare hesabı ile teklifi hazırlanır.
 • Teklifin kabulü durumunda gerekli randevu gün ve saati ayarlanır.
 • Görevlendirilen personel temizlik ekipmanları ve diğer ürünler ile belirtilen günde temizlenecek alanı teslim alır.
 • Temizlik yapılacak alandaki leke veya benzeri alanların ince temizlikleri ile beraber temizlik sistemli olarak başlatılır.
 • Banyo, mutfak vb. ıslak zemin bölgelerine uygun ekipman ve ürün kullanılır.
 • Kuru olan zeminde kullanılması gereken ürün tatbik edilir.
 • Eğer alan henüz inşaatı yapılmış bir yer ise kaba, detay veya ince temizlik yapılarak teslim edilir.
 • Elektrik ya da  su kesintisi gibi durumlarda müşterilerimizi sorumlu tutmuyoruz. Ertesi gün ekiplerimizin yönlendirmesini de gerçekleştiriyoruz.

Diyarbakır Temizlik Şirketi Randevu

Şirketimizden haftanın 7 günü hizmet alabilirsiniz. Her bütçeye veya mekan durumuna  uygun fiyat ve değişmez kalitemizle her zaman hizmetinizdeyiz. Camlardan, yer seramiklerine, banyo dolap ve duş, mutfak dolapları ve duvarlarına kadar temizlik bizim işimiz. Periyodik olarak yapılan anlaşmalarda ek indirim fırsatlarını da öğrenebilir ve düzenli çalışmalarımızdan da faydalanabilirsiniz. 2023 temizlik ücretleri için lütfen bizi arayın.