You are currently viewing Halı Yıkama ve Koltuk Temizliği

Halı Yıkama ve Koltuk Temizliği

  • Post author:
  • Post category:Blog

Halı Yıkama ve Koltuk temizliği konusunda da hizmet veren Diyarbakır temizlik şirketleri olarak tanınmaktayız. Duvardan, duvara ve parça halılarınızı ya da koltuklarınızı kısa sürede temizlemekteyiz.

Diyarbakır Halı Yıkama ve Koltuk Temizliği

Diyarbakır merkez ve ilçelerinde bulunan ev, ofis, dükkan ve diğer mekanlarınızda bulunan koltuk ve halılarınız için kısa sürede çözüm sunuyoruz. Firmamız sağlık güvenliğini de ön safhada tutarak temizlik işlemlerini tamamlamaktadır.

Bulunduğunuz her mekanın duvardan duvara zemin halılarını; köpüklü halı yıkama sistemi ile toplamda iki (2) saat içerisinde kullanıma hazır hale getirmekteyiz. İrem Temizlik, Diyarbakır temizlik şirketi olarak ücretsiz ekspertizimiz ve inanamayacağınız fiyat teklifimizi duymak için bizi arayabilirsiniz.

Diyarbakır Yerinde Halı Yıkama

Diyarbakır temizlik şirketleri kapsamında sunulan yerinde halı yıkama işlemlerinden birkaç saat sonra zemin alanı kullanılabilmektedir. Mekan eviniz, villanız, iş yeriniz veya daha geniş alanlardan oteller vb. yerler olabilmektedir. Randevu sistemimizden ilk fizibilite raporlaması için uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Koltuk Temizliği

Antibakteriyel ürünlerle koltuk yıkama işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Yüksek devirle emiş gücüne sahip olan sanayi tipi vakumlu son sistem makinalarla işleminiz gerçekleştirilmektedir. Fizibilite ve teklif için bizi hemen arayabilirsiniz.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri ve İrem Temizlik firmasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.